masažas
Sveikata

Gydomojo masažo nauda organizmui

 

masažasGydomasis masažas, kaip gydymo priemonė pradėtas naudoti prieš daugybę metų, o pastaruoju metu šios procedūros taikomos vis dažniau. Ir tai anaiptol ne tik malonumo akimirkos, bet ir neginčijama nauda sveikatai. Žinoma, gydomąjį masažą galima taikyti profilaktiškai, siekiant pagerinti sveikatą ir savijautą po sunkios darbo savaitės. Tačiau kai kuriais atvejais šiomis procedūromis gydomos ir ligos bei malšinami skausmai. Kokią naudą gali suteikti gydomasis masažas:

  • Šalina raumenų nuovargį ir įtampą

Gydomasis masažas kaip raumenų atpalaidavimo priemonė rekomenduojamas aktyviai sportuojantiems žmonėms, arba atvirkščiai – dirbantiems sėdimą darbą.

  • Mažina skausmą

Gydomojo masažo procedūros efektyviai mažina skausmus, atsiradusius po traumų arba dėl stuburo ar sąnarių ligų. Taip pat gydomasis masažas rekomenduojamas kaip papildoma reabilitacijos  priemonė po kai kurių operacijų. Šiais atvejais labai svarbu masažą atliekančio specialisto profesionalumas ir patirtis. Tik patyręs specialistas, atsižvelgdamas į konkrečią situaciją, pritaikys ir atliks geriausius rezultatus teikiančias procedūras. Daugiau informacijos apie gydomąjį masažą ir profesionalių specialistų konsultacijas rasite internetinėje svetainėje alfasteps.com.

  • Dailina kūno formas

Gydomojo  masažo procedūros turi ir svorio mažinimo, odos stangrinimo poveikį. Reguliariai atliekamas masažas taip pat mažina celiulito požymius, padeda sumažinti riebalinį odos sluoksnį.

  • Gerina emocinę savijautą

Ne tik fizinis, bet ir emocinis atsipalaidavimas masažo metu teigiamai veikia ir žmogaus psichologinę sveikatą. Šios procedūros suteikia žvalumo, mažina stresą, emocinę įtampą, pakelia nuotaiką, šalina nervinę įtampą ir stiprina imunitetą.

Tai pagrindinė gydomojo masažo nauda. Norint ilgalaikio ir maksimalaus rezultato, gydomojo masažo procedūras rekomenduojama atlikti reguliariai, bent 1 – 2 kartus per mėnesį. Apsilankymai masažo kabinete suteiks ne tik malonias akimirkas, poilsį kūnui, geresnę fizinę sveikatą, bet ir atgaivą sielai ir protui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *