įmonių steigimas Kaune
Verslas

Įmonių steigimas Kaune: noriu, galiu, darau!

įmonių steigimas KauneSenosios kartos atstovai buvo pripratę prie sovietinio modelio, kai viską tiesiog reikėdavo pasiimti „patiektą ant lėkštutės“ – paskirtas darbas ir gyvenamoji vieta laukė tavęs. Iš vienos pusės – patogu ir garantuota, tačiau, kita vertus, kvepia suvaržymais…Šių dienų visuomenė žavinga kūrybingais, idėjų pilnais asmenimis. Jiems atviras įmonių steigimas Kaune ar bet kuriame kitame patraukliame mieste. Prieš pradedant žengti nuosavo verslo link, reikėtų prisėsti ir detaliai apsvarstyti šiuos tris punktus – noriu, galiu, darau.

Noriu

Tai – bene „romantiškiausia“ verslo pradžios dalis. Kai kuriais atvejais verslininko bruožai išryškėja vaikystėje, kai dar ankstyvame amžiuje vaikas pasižymi išskirtiniu savarankiškumu, atkaklumu, kūrybiškumu, iniciatyvumu, noru vadovauti ir dominuoti bendraamžių grupėje. Aišku, neretai būna taip, jog pirmiausia „atsikandama“ valdiškos „duonos“ ir, pajutus nepasitenkinimą vadovybe, uždarbiu, perspektyvų miglotumu ar kitais veiksniais, pradedama žvalgytis kitų galimybių. Kodėl tai negalėtų būti įmonių steigimas Kaune?

Galiu

Jei noras neišgaruoja per naktį ar savaitę, žmogus pradeda regzti konkretesnius jo įgyvendinimo planus. Šiame etape svarbu savo svajonę apipavidalinti taip, jog idėja neprasilenktų su esamomis galimybės bei turėtų perspektyvą tikslinėje rinkoje. Būtina skirti laiko potencialių klientų poreikių bei esamų konkurentų veiklos analizei. Paaiškėjus, jog planuojama siūlyti prekė ar paslauga jau ir taip gerokai viršija paklausą, gali tekti ieškoti alternatyvios idėjos. Juk verslas kuriamas ne dėl pasimėgavimo procesu, bet tikintis realios naudos ir pelno. Taip pat reikėtų atsakyti sau į klausimą, kas būtų, jei nepasisektų – verslas, kaip žinia, visada siejasi su rizika.

Darau

Tai – etapas, kurį pasiekia asmenys, tikintys, jog įmonių steigimas Kaune, jų atveju, yra perspektyvas žadantis ir turimomis galimybėmis įgyvendinamas siekis. Metas pradėti imtis realių darbų. Būsimieji verslininkai šioje vietoje gali rinktis skirtingus variantus: visas įmonės steigimo smulkmenas atlikti savarankiškai arba pirkti šią paslaugą iš atitinkama veikla užsiimančių specialistų. Pastaroji alternatyva pareikalaus papildomų piniginių išlaidų, tačiau gerokai palengvins dalią žmogaus, niekada nesusidūrusio su verslo kūrimo vingrybėmis. Nors šiandien daugelį klausimų galima išspręsti  per elektronines prieigas sugaištant nedaug laiko, šios srities naujokui dažnai būtinas garantas, jog verslo kūrimo pradžia atliekama laikantis visų teisės normų. Tai garantuoja profesionalų pagalba.

Nuosavo verslo pradžia nėra tokia sudėtinga, kaip gali atrodyti. Tereikia didelių noro, objektyvaus turimų galimybių įvertinimo bei, savaime suprantama, realių darbų. Pastarajame etape galima kreiptis pagalbos į specialistus, siūlančius įmonių steigimo paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *