close up photo of heap of ferrous material
Verslas

Nuo ko priklauso metalo supirkimo kaina?

close up photo of heap of ferrous material
Photo by Alex Tepetidis on Pexels.com

Metalo supirkimo kaina priklauso nuo to, kokį metalą priduodate ir, žinoma, nuo jo svorio., Kiekvienoje supirktuvėje metalas sveriamas ir sumokama už jo svorį. Visgi, kainos gali skirtis įvairiose supirktuvėse. Be to, reikia žinoti, kiek koks metalas kainuoja.

Už kiek galima priduoti metalą?

Jeigu turite nereikalingo metalo ir manote, kad tai bevertis šlamštas – klystate. Iš jo galite šiek tiek užsidirbti. Reikia tik tinkamai atrinkti atliekas ir jas priduoti. Metalo supirktuvėse priimami spalvoti metalai bei juodojo metalo laužas. Priklausomai nuo to, kokį metalą priduosite, priklauso ir kaina. Pavyzdžiui, už tokius spalvotus metalus kaip varis, švinas, aliuminis, galima gauti nuo keliasdešimties centų iki kelių eurų už kilogramą. Juodojo metalo kaina dažniausiai yra mažesnė, tačiau įprastai jo priduodamas kiekis yra daug didesnis.

Kur geriausios metalo supirkimo kainos?

Metalo supirkimo kainas nustato supirkėjas, tad jeigu norite gauti geriausią pasiūlymą, paieškokite supirkėjo, kuris siūlo geriausias Jūsų turimo metalo kainas. Metalo supirkimas vykdomas įvairiose aikštelėse ir nebūtina rinktis pačios artimiausios. Palyginkite kelių skirtingų supirkėjų kainininkus ir rinkitės tą, kurio siūloma metalo supirkimo kaina Jums geriausiai tinka.

Už ką reikia sumokėti papildomai?

Svarbu žinoti, kad metalo supirkimo kaina, kuri nurodyta supirktuvėje, nėra galutinė. Ši suma gali būti šiek tiek mažesnė pridavus visą savo metalą. Pirmiausia, kai metalą supirkti atveža fizinis asmuo, nuo kainos yra skaičiuojamas mokestis valstybei. Tai yra Gyventojų pajamų mokestis, kuris šiuo atveju siekia 5 proc. Kai metalą priduota juridinis asmuo, šio mokesčio mokėti nereikia.

Kai kuriose supirktuvėse taip pat yra imamas vienkartinis mokestis už metalo pasvėrimą. Be to, reikia pagalvoti ir apie tai, kad pats metalo atvežimas kainuoja. Pavyzdžiui, ne visi turi galimybę atvežti metalą su priekabą. Tokiu atveju kai kuriose supirktuvėse galima išsinuomoti priekabą ir su ja atvežti parduodamą metalą. Taip pat galima užsakyti ir tokią paslaugą, kaip supirkėjas atvyksta į Jūsų namus ir pats išveža metalą. Tai taip pat yra mokama paslauga, tad ji šiek tiek sumažins galutinę sumą, kurią gausite už metalą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *