Namai

Šiuolaikinis dušo maišytuvas ir dušo galvutė – kas siūloma rinkoje?

Kokybiškas dušo maišytuvas ir tinkamai parinkta dušo galvutė ne vienerius metus džiugins jus savo praktiškumu ir patogiu naudojimu. Tiesa, rinkdamiesi iš plačios įrangos pasiūlos, neišvengiamai susiduriame su klausimų, kuo skiriasi vienas gaminys nuo kito, ir kurį verta pasirinkti konkrečiu atveju? Dušo sistemos siekia prisitaikyti prie individualių pirkėjų pageidavimų, todėl ieškodami jūsų namams tinkamos įrangos, aiškiai apsibrėžkite savo lūkesčius ir poreikius.

 Nuolatos augančios dušo maišytuvų galimybės

Šiandien dušo maišytuvų pasiūla iš tiesų didelė. Populiariausiųjų gretose išlieka maišytuvai su rankenėle, leidžiantys lengvai ir paprastai kontroliuoti tekančio vandens srautą ir temperatūrą. Tiesa, praktika rodo, kad vis didesnio dėmesio sulaukia sistemos su dviem rankenėlėmis – tai sprendimas retro stiliaus namams, žavintis savo unikaliu praeities dizainu. Šiuolaikinis dušo maišytuvas gali būti montuojamas kartu su termostatu, leidžiančiu palaikyti pastovią vandens temperatūrą arba turėti „SmartControl“ sprendimus, užtikrinančius komfortiškesnę dušo naudojimo patirtį. Dušo maišytuvai taip pat gali būti potinkiniai ir virštinkiniai. Potinkinis montavimas atrodo estetiškiau, tvarkingiau, be to, jį paprasčiau valdyti ir prižiūrėti, todėl šis sprendimas vis dažniau pasirenkamas tiek butuose, tiek nuosavuose namuose.

Dušo maišytuvas, dušo galvutė – svarbiausios dušo sistemos dalys

Paprastai vonios kambaryje montuojama visa dušo sistema, apimanti tiek dušo maišytuvą, tiek dušo žarną ir dušo galvutę. Pastaroji atlieka svarbiausią vaidmenį mūsų maudynių komfortui, todėl verta iš anksto pagalvoti, kokios dušo galvutės norėtumėte ir kaip ji bus tvirtinama: ji bus rankinė ar stacionari, tvirtinama ant lubų ar ant sienos? Jei galvojate apie stacionarią dušo galvutę, rekomenduojama ją tvirtinti mažiausiai 20 cm aukščiau žmogaus galvos.

Svarbu įvertinti ir dizaino klausimą – dušo maišytuvas gali būti įvairių formų, skirtingų spalvų ir dydžių. Rinkdamiesi maišytuvą, turėtumėte atsižvelgti į bendrą vonios kambario interjero stilistiką. Maišytuvas savo dizaino sprendimais turėtų derėti su dušo galvute, kuri gali būti tiek apvali, tiek kampuota, įvairaus dydžio ir spalvų. Įvertinę dizainą, nepamirškite ir dušo srovės galimybių. Vieni sprendimai rekomenduojami žmonėms, mėgstantiems greitas maudynes duše, kiti – pirkėjams, norintiems pasilepinti vandens masažu. Rinkdamiesi universalius sprendimus visuomet galėsite lengvai keisti vandens srovės stiprumą ir iš intensyvios vandens srovės, skirtos, pavyzdžiui, galvos trinkimui, pereiti į švelnią, lietų primenančią vandens dulksną. Ieškantiems maksimalaus komforto rinkoje siūlomos ir modernios dušo kabinos, leidžiančios mėgautis aromaterapijos privalumais ar maudynių metu klausytis mėgstamos muzikos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *