tortas
Namai

Dažniausiai užduodami klausimai, užsisakant tortus šventėms

tortas

Pats svarbiausias bet kurios šventės atributas yra karalius tortas. Be šio skanėsto nepraeina nei gimtadienio, nei vestuvių, nei krikštynų šventės. O kur dar įvairios įmonių šventės, įkurtuvės, atidarymai bei kitokios progos.

Kalbant apie asmenines šventes, tortui skiriamas ypatingai didelis dėmesys. Daugeliui tai nėra „tik tortas“. Priešingai, tortų kepėjams dažnai tenka gerokai pasukti galvą, norint išpildyti kliento lūkesčius. O užsakovai dėl to nepagaili atitinkamai ir sumokėti. Svarbiausia pasirinkti patikimą kepėją, kuris sugebės išpildyti net ir įmantriausius norus.

Bet vis tik, nepaisant įvairių įmantrių norų ir paties torto išpildymo, klientams, užsakantiems tortą, iškyla nemažai klausimų:

Pats pirmas klausimas, kuris tikriausiai kiekvienam į galvą šauna pirmiausiai – kokį torto skonį pasirinkti? Ne paslaptis, kad yra ir tokių žmonių, kurie yra ištikimi savo pamėgtam skoniui. O tiems, kurie kaskart mėgsta eksperimentuoti ir ragauti vis kažką naujo, savo smalsumą ir akis galite paganyti tiesiog čia: https://www.soulkitchen.lt/produkto-kategorija/tortai/.

Kitas klausimas – torto svoris. Iš tiesų ne kiekvienas žino, kokio svorio torto reikėtų vienam ar kitam žmonių skaičiui. Tačiau šiuo atveju reikėtų atsižvelgti į tai, kad ne visi tortai yra vienodos sudėties. Net ir du to paties svorio tortai, priklausomai nuo savo ingredientų sudėties, vizualiai bus skirtingo dydžio. Todėl skaičiuojant torto svorį svarbu įvertinti jį pagal tai, koks kiekis turėtų tekti vienam asmeniui. O jis gali būti skaičiuojamas skirtingai.

Ir pagaliau – vyšnaitė ant torto – tai torto puošyba. Šiandien pamačius kai kuriuos šedevrus net negali patikėti, kad tai gali sukurti žmogaus rankos. Dekoras gali būti labai įvairus: skirtas vestuvių šventei, vaikams ar suaugusiems, atspindintis šventės stilių ir spalvas. Su cukraus mase ir be jos, gyvomis gėlėmis ar valgomu dekoru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *