stilius
Grožis ir mada

Savo stilių formuokite lengviau – keli patarimai, kaip tai padaryti

stilius

Visuomet norime ir siekiame atrodyti nepriekaištingai ir pritrenkiančiai. Visuomet norime traukti teigiamą aplinkiniu dėmesį ir girdėti malonius bei mūsų savimeilę glostančius komplimentus. Tačiau tikrai ne visuomet mes būname patenkintos tuo, ką mums pavyksta pasiekti. Todėl siekiant, kad stiliaus formavimo procesas būtų bent šiek tiek lengvesnis, praverstų keli stiliaus patarimai.

Tvarkinga drabužių spinta

O taip! Turbūt jūs jau ne vieną kartą žvelgdamos į savo drabužių spintos turinį pagalvodavote, kad būtų metas pasitvarkyti. Tačiau ar tai padarėte? Vargu. Dažnai tokių užduočių įgyvendinimą mes būname linkusios atitolinti. Tačiau jei mūsų drabužių spinta bus labai netvarkinga, mes niekuomet negalėsime žinoti, ką turime ir kur mes galime rasti mus dominančius drabužius. Taigi, drabužių spintos turinys ir spintoje vyraujanti tvarka vaidina ypač svarbų vaidmenį, kai yra kalbama apie mūsų įvaizdžio formavimą.

Skirkite laiko apsipirkimui

Ir tai tikrai nereiškia, kad jūs turite kaskart įsigyti labai daug įvairių drabužių. Laiko skyrimas apsipirkimui reiškia, kad jūs turėtumėte pasidairyti po įvairias drabužių ir aksesuarų parduotuves. Jei jus domina naujas moteriškas megztinis ir jums jau kurį laiką sunku atrasti jūsų skonį atitinkantį modelį fizinėse parduotuvėse, galite jo paieškas atlikti internetu. O jei jums aktuali išskirtinio dizaino ir vienetinio modelio suknelė, galite pasidairyti ir po boutique tipo parduotuvėles. Pasirinkimo laisvė šiandien yra labai didelė, todėl dairykitės aplinkui ir tikrai atrasite tai, kas jums patinka.

Visada galite kreiptis į siuvėją

Pastebima, kad pakankamai daug moterų, kurios parduotuvėse atranda joms patinkančius drabužius, kurie neatitinka jų kūno linijų, nusigręžia ir toliau tęsia savo paieškas. Tačiau taip elgtis reikėtų tikrai ne visuomet. Nemenka dalis drabužių gali būti pakoreguoti, atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius. Tam jums tereikia pasirinkti profesionalų ir patyrusį siuvėją, kuris prireikus jums galėtų pagelbėti.

Atraskite tinkamą balansą

Jūsų viršus ir apačia visuomet turi būti tinkamai subalansuota. Tai reiškia, kad renkantis viršutinius drabužius, visada privalu galvoti ir apie apatinę kūno dalį. Lygiai tą patį galima pasakyti ir kalbant apie avalynės pasirinkimą. Jūs visuomet turėtumėte siekti atrasti patį tinkamiausią balansą, tokiu būdu suformuodamos labai harmoningą įvaizdį.

Rinkitės tai, kas jums tinka

Suprantama, kad neretai mes norime dėvėti drabužius, kuriuos matome madų žurnaluose ar madų pristatymo metu, tačiau kiekviena esame skirtinga. Kiekvienos iš mūsų figūra labai skiriasi, todėl visiškai natūralu, kad tai, kas tinka vienai, gali visiškai netikti kitai. Būtent dėl šios paprastos priežasties mes visuomet turime orientuotis į tai, kas mums tinka. Mūsų drabužiai privalo atitikti mūsų kūno linijas ir figūros tipą. Tik tokiu būdu mes galėsime suformuoti savo nepriekaištingą stilių.

Apsipirkite apgalvotai

Jei ruošiatės keliauti apsipirkti, ieškant naujų drabužių, turėtumėte tai daryti labai apgalvotai. Visų pirma jūs turite tinkamai paruošti save. Tai reiškia, kad reikėtų dėvėti patį geriausią savo turimą apatinį trikotažą, pasidaryti makiažą ir pasirūpinti savo šukuosena. Be to, reikėtų pasirinkti ir tinkamus batelius. Tai leistų jums lengviau suprasti, kurie drabužiai jums tiktų geriausiai. Taip pat turite atminti, kad apsipirkti turėtumėte vienos. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti labai smagu po parduotuves leistis su savo geriausia drauge ar netgi pulku artimiausių draugių, tai tikrai nepadės jums lengviau surasti norimus ir jums tinkančius drabužius. Apsipirkimas visuomet turi būti įgyvendinamas labai sistemingai, ramiai ir apgalvotai – neskubant ir koncentruojantis į tai, ko jums iš tikrųjų reikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *