kreditas internetu
Verslas

Greitas kreditas išgelbsti prieš šventes

greitas kreditasVos nukritus pirmiesiems rudens lapams ir šiek tiek atvėsus, po truputį viduje pradeda busti šventinės nuotaikos. O po Vėlinių ir Helovyno nakties parduotuvėse pradėjo rastis ir vienas kitas šventinis papuošimas. Noromis nenoromis pradedame ruoštis žiemos švenčių maratonui, linksmybėms ir nemažoms išlaidoms. Ne retai būtent rudenį ar prieš didžiąsias šventes pakilią nuotaiką išgelbėja greitas kreditas. Kartais jo pritrūksta išpildyti didžiąsias svajones.

Vėluojantys atlyginimai

Labai dažnai metų pabaigoje tinkamai pasiruošti šventėms žmonėms sutrukdo ne kas kita, kaip tokie žemiški dalykai kaip atlyginimų vėlavimas. Kai kurios privataus verslo įmonės metų pabaigoje atsiskaito už įvairius įsiskolinimus, susimoka su visas suteiktas paslaugas, padengia kitas biudžete atsivėrusias skylutes ir atlyginimams lėšų nelabai lieka. Nors ir šventės artėja, tačiau tokia situacija tikrai priverčia susimąstyti. Deja, dėl to, kad atlyginimas pavėlavo, didžiųjų švenčių atkelti nepavyksta, o kaip gi, jei dar namuose laukia mažieji stebuklu tikintys vaikučiai. Tokioje situacijoje skolintis iš draugo ar kaimyno atrodo nesąžininga, mat šventės artėja visiems. O ką jau kalbėti, kad tai dar ir nejauku. Todėl greitas kreditas dažnai pagelbsti prieš šventes ir padeda pasiruošti šventinių patiekalų bei nupirkti vaikų taip laukiamų dovanėlių.

Išsipūtęs dovanų sąrašas

Turbūt daugelis gali pritarti, kad kai planuojame šventinį biudžetą, ne retai numatome vieną pinigų sumą, o pradėjus viską pirkti ir ruoštis, pamažu pastebime, kad ir dovanų sąrašas išsiplėtė, ir jų vertės gerokai padidėjo, o dar nenumatytų išvykų atsirado ar vaikai paskelbė apie neplanuotas išlaidas, kurias būtinai padengti. Visa tai sudėjus pastebime, kad turimo biudžeto šventėms gali neužtekti. O jei ir užteks, tai metų pradžia gali būti liūdnoka. Todėl tokiais atvejais, kai ne retai atlyginimus žmonėms įmonės išmoka tik metų pradžioje, pagelbsti greitas kreditas. Patogu tai, kad jį galima pasiimti ir gauti tą pačią dieną, kai štai prekybos centre suprantame, kad likusiems pirkiniams šiandien pinigėlių šiek tiek pritrūko. Keliolika minučių ar pusvalandis ir sąskaitoje jau daugiau pinigėlių sotesnėms šventėms.

Neplanuotos šventinės išvykos

Pakilus šventinis laikotarpis labai dažnai pažeria ir neplanuotų išvykų bei kelionių. Šventes sutikti nuolat raginama užsienyje ar svetimame mieste, kur knibždėte knibžda renginių ir atrakcijų. Kas gi gali atsisakyti tokios pramogos, jei keliauti ragina visa draugų kompanija ar artimieji? Deja, jei kelionė neplanuota, ne retai jai ir papildomų pajamų biudžete nėra numatyta. Tokiu atveju greitas kreditas gali tapti puikiu kelionės bilietu. Pasiskolinę greitai galėsite keliauti su kompanija ir atšvęsti šventes itin smagiai.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *