Namai, Verslas

Nauji butai Vilniuje – ekspertų patarimai, kad pasirinktumėte geriausią variantą

Naujo būsto įsigijimas ne tik maloni šventė, bet ir galvos skausmas. Daugelis jaunų pirkėjų, tik planuojančių būsimus nuosavus namus, susiduria su aibe klausimų ir iššūkių renkantis būstą. Ką daryti susidūrus su tokia situacija ir kaip pasirinkti sėkmingai? Pataria NT specialistai.

Butas – puiki investicija

Nauji butai Vilniuje yra puiki investicija, tad, jei svarstote kaip apsisaugoti nuo infliacijos, tai yra idealus variantas Jums! Ypač, jeigu neturite patirties investavimo srityje, nežinote, kaip veikia akcijų biržos, vertybiniai popieriai ir investiciniai fondai.

Tai bus pirkinys, kurio vertė išlieka pakankamai stabili (metams bėgant, yra tendencija augti). Butas ar kitas būstas (taip pat ir komercinės patalpos) kartu ir saugumo garantas: pasikeitus gyvenimo aplinkybėms, turimą nekilnojamą turtą visada galėsite parduoti. NT objektai yra pirkiniai, kurių rinkos vertė niekada nebus lygi nuliui.

Lokacija gali būti kritinis veiksnys

Renkantis būstą, vienas svarbiausių aspektų yra jo vieta. Vilnius turi daugybę puikiai vertinamų rajonų įvairiems biudžetams: Pašilaičiai, Fabijoniškės, centras ar nauji butai Neries krantinėje Vilniuje – viskas priklauso tik nuo Jūsų galimybių, tačiau pasirinkimo tikrai netrūksta.

Jeigu vertinate ramybę ir ieškote variantų mažesniam biudžetui, patiks Pašilaičiai ar Fabijoniškės. Vidutiniam biudžetui optimalus variantas bus Žirmūnai ar Antakalnis. Tuo tarpu jeigu ieškote maksimalaus komforto ir prabangos, verta pasidairyti į Senamiestį. Jūsų poreikius taip pat atlieptų nauji butai Neries krantinėje Vilniuje, Žvėryno ir Šnipiškių rajonai.

Specialistų teigimu, nauji butai Neries krantinėje Vilniuje šiuo metu yra vienas paklausiausių variantų. Centro artumas, strateginė vieta ir puiki infrastruktūra yra tik keli šio rajono privalumai, todėl gerai apsvarstykite galimybę įsikirti būtent čia.

Nepamirškite įvertinti reikiamo ploto

Kalbant apie būsto įsigijimą, taip pat akcentuojama, kad reikia kritiškai įvertinti, kokio ploto Jums reikia. Jeigu 5-erių metų perspektyvoje planuojate šeimos pagausėjimą, rinkitės didesnį būstą su 1-2 papildomais kambariais. Tiesa, per didelis plotas irgi nėra geras variantas: jeigu turėsite nenaudojamos, nenaudingos erdvės, permokėsite už šildymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *